Vydělávejte s námi jednoduše. World Capital

Příborská 1494, Frýdek-Místek, 738 01
Po-Pá: 09.00 - 15.00
+420 800 55 88 55

Cloud Mining

Rok 2017 se zapsal do dějin jako rok kryptoměn. Ve World Capital jsme se na základě analýz rozhodli nezůstat pozadu, ale pomoci rozšiřovat povědomí o kryptoměnách. Spustili jsme, jako první v České Republice a Slovensku, službu Cloud Mining, která umožňuje snadným způsobem těžit kryptoměny i bez nutnosti rozsáhlé znalosti IT. Protože jsme doposud nenašli jinou investiční společnost, která by tuto službu nabízela, je dost dobře možné, že právě World Capital patří mezi první oficiální investiční fond na světě, který tuto službu poskytuje.

Digitální těžba kryptoměn je často přirovnávána k novodobému dolování zlata. Kryptoměny jsou zde a pomalu získávají větší a větší zájem široké veřejnosti. Právě nyní je ten správný čas vyhrnout rukávy a začít těžit. Za nejvýznamnější kryptoměny současnosti jsou považovány především Bitcoin a Ethereum, dále považujeme za velmi zajímavé kryptoměny například Litecoin, Dash, Zcash a v poslední době mezi investory stále populárnější Monero.

  • těžba probíhá 24/7
  • snadné nastavení
  • online dohled
  • aktuální hodnota v CZK
  • 100% automatizované
  • pravidelný přípis kryptoměny

Co je kryptoměna?

Kryptoměna je typ digitální měny, která se opírá o kryptografii pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizace. Nejznámější a nejrozšířenější kryptoměnou je Bitcoin.

Stěžejní charakteristikou kryptoměny je blockchain, který zajišťuje nepopiratelnost transakcí, tedy za předpokladu zajištění dostatečné decentralizace jeho ověřovatelů. Na základě jednoho z několika typů ověřovacích protokolů se následně tvoří bloky, které obsahují veškeré transakce za období od vygenerování bloku předcházejícího. Na obsahu nového bloku se musí dohodnout všichni ověřovatelé, a pokud se tak stane, zařadí se blok do řetězce bloků zvaný blockchain. Jakmile dojde k zařazení bloku do blockchainu, nelze ho již za normálních okolností modifikovat. Veškeré informace které obsahuje, již bude obsahovat navždy.

Tento fakt má velké množství praktických využití v podobě digitálních identit, demokratických hlasovacích systémů, nepopiratelné vlastnictví digitálních komodit, finančních transakcí, správou aktiv a mnoha dalších.

Banky plánují v roce 2018 spustit jejich vlastní společnou kryptoměnu Utility Settlement Coin (USC). Kryptoměna má podobné ekonomické charakteristiky jako zlatý standard. (Zdroj: Wikipedia)